FaRMIS InfoBox

InfoBox FaRMIS představuje efektivní způsob komunikace se zákazníkem - pacientem. Pacient pomocí samoobslužného zařízení získá rychlý a pohodlný přístup k informacím o cenách, doplatcích, úhradách a dostupnosti zboží. Zobrazený ceník je přímo propojen se systémem FaRMIS, což zaručuje jeho aktuálnost. Není tedy již nutné běžné zboží označovat cenovkami. V případě HVLP je možné zobrazit podrobné informace z příbalového letáku či vyhledat jeho ekvivalent pomocí ATC skupiny. U ostatního zboží je zobrazena informace z databáze OTC od společnosti Pharmdata.

InfoBox FaRMIS Aplikace InfoBox FaRMIS
InfoBox FaRMIS Aplikace InfoBox FaRMIS

Program FaRMIS je standardně od verze 4.2.0 vybaven modulem pro nastavení přístupu veřejnosti k vybraným informacím z provozních dat a číselníků lékárny. Další možností je připravit aktuální či speciální nabídku, kterou lze v InfoBoxu zobrazovat. InfoBox FaRMIS umožňuje zobrazovat libovolné reklamní a nabídkové katalogy v elektronické verzi.

Pro provoz je třeba počítač třídy PC ve skříni typu minivěž, který je vestavěn uvnitř InfoBoxu. Tento počítač musí být připojen do počítačové sítě lékárny a vybaven operačním systémem WinXP Home nebo Professional. Lékárna dále potřebuje platnou licenci číselníku PDK a SPC. Po konzultaci lze barvu InfoBoxu přizpůsobit požadavkům zákazníka.