Klientské karty

Popis funkce:

Úlohou plastové karty je jednoznačné propojení osoby jejího držitele se záznamy, které o něm vedeme v programu FaRMIS. Tato identifikace je rozhodující pro správné a rychlé fungování několika nadstavbových částí programu.
Pomocí karty také urychlíte expedici a ušetříte si práci s dodatečným vyplňováním rodných čísel a čísel zdravotních pojištoven.
Dále je pomocí klientské karty možné provádět evidenci a kontrolu interakcí léčiv přes její číslo, tedy bez nutnosti evidence čísla rodného. Tato funkce je výhodná především u cizinců, kteří nemají náš formát rodného císla.

Klientská karta

Vlastní karta:

Lícová strana karty je připravena k potisku presentací lékárny. Potisk je standardně proveden jednobarevně s možností použití tisku rastrem, což umožnuje využití celé palety odstínů základní barvy. Jako základní barva je používána PANTONE 3415C, ale po dohodě s naším grafikem je možná individuální změna.
Rubová strana karty je předpřipravena podle jednotného vzoru a byla navržena s ohledem na funkci karty v celém systému FaRMIS. Nelze ji proto menit.

Technická data karty:

Jedná se o materiál a technologii používanou pro výrobu platebních karet. To zaručuje vysokou kvalitu provedení tisku a dlouhodobou trvanlivost karty.

Rozměry: 54 x 85 mm
Síla: 0,76 mm
Identifikace: EAN 13
Povrchová úprava: Laminace
Klientská karta Klientská karta