Číselník PDK

Číselník PDK
Popis: Číselník PDK
Kód: PDK
Komodita: Aktualizace, číselníky, školení a servis
Skupina: Číselníky PharmData
Záruka: 12 měsíců
Měrná jednotka: kvartál
Cena bez DPH: 990,00 Kč
Cena s DPH: 1 197,90 Kč
Daňová sazba: 21%

Specifikace

Firma PharmData s. r. o. vznikla za účelem vytvoření, udržování a neustálé aktualizace číselníku zboží, který obsahuje kompletní sortiment zboží objednávaného, skladovaného a distribuovaného farmaceutickými a zdravotnickými velkoobchodními společnostmi v České republice. Tento číselník je vytvářen pod názvem Číselník PDK.
Hlavním důvodem vytvoření číselníku PDK byla snaha o zavedení jednotného kódu pro modemové objednávání mezi lékárnou a zdravotnickým velkoobchodem. Veškeré číselníky, které se v té době nacházely na trhu, totiž neobsahovaly kompletní sortiment zdravotnického velkoobchodu. Nově zavedený jednotný kód lze využít i při sestavování výkazů pro výrobce.
Neocenitelným pomocníkem je číselník PDK pro lékárny a nemocnice, protože díky jednoznačnému kódu zjednodušuje elektronické objednávání zboží a zavedení nových výrobků do sortimentu. Dalšími velmi potřebnými údaji v číselníku jsou údaje od VZP nebo SÚKL. V neposlední řadě jsou v PDK průběžně aktualizovány i další údaje, nezbytné pro obchodování s výrobky.

Zpět